Наши продукты

Программный комплекс (П.К.) «Р.И.С» — это мощный защищенный лицензированный продукт, с удобным интерфейсом, простой в использовании с широким спектром возможностей.

Благодаря широкому защищенному каналу данных и гибкой интеллектуальной поисковой системе, П.К.«Р.И.С», с легкостью упростит работу лицензиатов и нотариальных органов.

Благодаря Программному комплексу будет создана единая база данных всех инвентарных дел строительных объектов Украины.

https://r-i-s.com.ua/

Лицензия № 88517

Решение Про Регистрацию авторских прав

Инструкция П.К. «Р.I.С»

Договор на пользование П.К. «Р.І.С» для лицензиатов

Договор на пользование П.К. «Р.І.С» для нотариусов


Програмний комплекс «ГОЛОС»

У зв’язку з поширенням COVID-19 с кожним днем все більше люди перестають відвідувати громадські місця, кафе, магазини, спортзали. Навіть на виборах цього року була найнижча в історії явка, всього приблизно проголосувало 36% населення.

Для вирішення даної проблеми. А також для полегшення проведення виборів, голосувань, було розроблено програмний комплекс «ГОЛОС».

ПК «ГОЛОС»  це потужна система, розрахована на проведення різноманітних голосувань, збір підписів, збір аналітичної інформації не виходячи з дому. Потрібно лише мати смартфон або комп’ютер з підключенням до мережі Інтернет.

Чим відрізняється ПК «Голос» від інших аналітичних програм Google та інших:

 • По перше ПК «ГОЛОС» це захищений продукт з унікальними можливостями;
 • В ПК «ГОЛОС» знаходяться тільки дійсно живі люди, а не фейкові профелі;
 • Вхід до особистого кабінету потребує простої реєстрації , з заповнюванням персональних даних, а також не забарам буде доступна реєстрація за допомогою системи  BankingID;
 • Завдяки системі BankingID відпадає можливість створення додаткових фейкових кабінеті, а це в свою чергу дає 100% захист від підтасовки голосів, тому що в системі одна людина може віддати тільки один голос, і якщо людина не зареєстрована то її голос ніхто не зможе використати.
 • Не треба витрачати багато часу на підрахування голосів, система швидко надає результати проведених виборів також є можливість відображення даних в діаграмі;
 • Легка у використанні як для людей так і для персоналу які будуть обслуговувати систему;

Система спрямована донести до населення, що кожен може внести свій вклад в розвиток Країни. Що вибори можуть бути прозорі! А також кожен може подати свої пропозиції для проведення голосувань або збіру підписів для законопроекту.

В ПК «ГОЛОС» дуже швидко можливо знайти той або інший проект голосувань, переглянути результати, переглянути висновки на що спрямовано даний проект голосування. Також легко можливо поширити інформацію між користувачами. Наприклад запросити їх до голосування або збіру підписів.

Система містить багатий функціонал з розподілом на різні ролі.

В системі є:

 • Сповіщення
 • Новини
 • Реклама
 • Зворотній зв’язок
 • Підтримка

Мобільний додаток доступний як для iOS так і для Android

Також доступна WEB версія програми за посиланням: e-voice.com.ua